KITTY TIME, aizmirstiet par raizēm ar savu mājdzīvnieku!

Kitty Time ir profesionālās nomaināmās tualetes, kurām nav nepieciešama mazgāšana un smiltis nelīp pie mājdzīvnieku ķēpām un ķermeņa. Vienas tualetes kalpošanas ilgums vidēji līdz 21 dienai (Patēriņš uz vienu mazu mājdzīvnieku).
Kitty Time Profesionālais nomaināmais tualetes komplekts sastāv no paplātes, kuras apakšā atrodas daudzslāņu absorbējošs spilvens, virs kura ir augstākās klases skujkoku granulu slānis, kas absorbē un dezinficē dabisko īpašību dēļ. Nākamais nāk sadalīšanas siets, kas sadala zemākos absorbējošos slāņus, no augšējā slāņa. Augšējais slānis ir dabisks adsorbents, kas arī absorbē un attīra gaisu no smaržas. Dabīgais adsorbents – pilnīgi drošs un pat lietojams pārtikas piedevās

KITTY TIME nomaināmās tualetes tiek iepakotas videi draudzīgā iepakojumā – kartona kastē, kas ir derīga pārstrādei un tā jāizmet šķirotajiem atkritumiem paredzētajos konteineros. Uz kartona iepakojuma ir Latvijas Zaļā punkta zīme, kas apliecina, ka KITTY TIME kā atbildīgs ražotājs ir parūpējies par sava iepakojuma videi draudzīgu apsaimniekošanu.

KITTY TIME ražoto tualešu plastmasas detaļas (kastes) tiek ražotas no otrreizējām izejvielām, tādējādi taupot dabas resursus. KITTY TIME plastmasas detaļu ražošanā izmanto granulas, ko, pārstrādājot dažādus plastmasas materiālus, ražo Latvijas uzņēmums SIA “Nordic Plast”.